Trinion cart (1.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina
