Trinion cart (1.0.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
