Trinion cart (1.0.2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
