Trinion cart (1.0.2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Item
da: Element

en: Actions
da: Handlinger

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: remove
da: fjern

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Qty
da: Antal

en: Price
da: Pris

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Sort by
da: Sortér efter

en: change
da: skift

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Coupons
da: Rabatkuponer

en: Discount
da: Rabat

en: Product
da: Produkt

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Index
da: Indeks

en: Offset
da: Forskydning

en: Cart block
da: Indkøbskurvblok

en: Total price
da: Pris i alt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Cart is empty
da: Kurven er tom

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Apply coupon
da: Anvend kupon

en: Asc
da: Stigende

en: Floor
da: Etage

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Go to checkout
da: Gå til betaling
