Trinion cart (1.0.2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
