Trinion cart (1.0.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Item
eu: Elementua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: remove
eu: ezabatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
