Trinion cart (1.0.2) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Item
fa: آیتم

en: Actions
fa: عملکردها

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: remove
fa: حذف

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Qty
fa: تعداد

en: Price
fa: قیمت

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: SKU
fa: مدل

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: change
fa: تغییر

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Product
fa: محصول

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Index
fa: شاخص

en: Offset
fa: جابجایی

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.

en: Go to checkout
fa: برو به سبد خرید
