Trinion cart (1.0.2) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Item
hi: वस्तु

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
