Trinion cart (1.0.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Item
hr: stavka

en: Actions
hr: Akcije

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Cart
hr: Košarica

en: Product
hr: Proizvod

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
