Trinion cart (1.0.2) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Item
is: Hlutur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: remove
is: fjarlægja

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Qty
is: Magn

en: Price
is: Verð

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Address
is: Heimilisfang

en: SKU
is: VN

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: change
is: breyta

en: Discount
is: Afsláttur

en: Product
is: Vara

en: Apply
is: Virkja

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Go to checkout
is: Ganga frá pöntun
