Trinion cart (1.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: On
ka: ჩართვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
