Trinion cart (1.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
