Trinion cart (1.0.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Item
lt: Elementas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: remove
lt: pašalinti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: change
lt: pakeisti

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Product
lt: Prekė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
