Trinion cart (1.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Item
ml: ഇനം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
