Trinion cart (1.0.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: change
my: ပြောင်းပါ

en: Index
my: အညွှန်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
