Trinion cart (1.0.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Item
ne: वस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: change
ne: परिवर्तन

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: « First
ne: « पहिलो
