Trinion cart (1.0.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Item
oc: Element

en: Actions
oc: Accions

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: remove
oc: suprimir

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Cart
oc: Carta

en: Coupons
oc: Copons

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Index
oc: Indèx

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
