Trinion cart (1.0.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
