Trinion cart (1.0.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Item
pl: Element

en: Actions
pl: Akcje

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: remove
pl: usuń

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Qty
pl: Ilość

en: Price
pl: Cena

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: change
pl: zmień

en: Cart
pl: Koszyk

en: Coupons
pl: Kupony

en: Discount
pl: Rabat

en: Product
pl: Produkt

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Index
pl: Indeks

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Flat
pl: Płaski

en: The description.
pl: Opis.

en: Cart block
pl: Blok koszyka

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Floor
pl: Piętro

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
