Trinion cart (1.0.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Price
sl: Cena

en: Index
sl: Indeks
