Trinion cart (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
