Trinion cart (1.0.2) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Item
sv: Artikel

en: Actions
sv: Åtgärder

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: remove
sv: ta bort

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Qty
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: change
sv: ändra

en: Cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Product
sv: Vara

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Index
sv: Förteckning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Cart block
sv: Varukorgsblock

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Recalculate
sv: Beräkna om

en: Go to checkout
sv: Gå till kassan
