Trinion cart (1.0.2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: remove
th: เอาออก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Price
th: ราคา

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
