Trinion cart (1.0.2) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Item
tr: Öğe

en: Actions
tr: Eylemler

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: remove
tr: sil

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Qty
tr: Adet

en: Price
tr: Fiyat

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: change
tr: değiştir

en: Cart
tr: Sepet

en: Discount
tr: İndirim

en: Product
tr: Ürün

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Index
tr: Dizin

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Cart block
tr: Sepet Bloğu

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
