Trinion cart (1.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Item
ur: شے

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
