Trinion change log (1.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
