Trinion change log (1.0.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Field
et: Väli

en: Changes
et: Muudatused

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Node type
et: Postituse liik

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
