Trinion change log (1.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Field
is: Svæði

en: Changes
is: Breytingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: History
is: Saga

en: Node type
is: Efnistegund

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
