Trinion change log (1.0.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
