Trinion change log (1.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
