Trinion change log (1.0.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
