Trinion change log (1.0.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Field
sk: Pole

en: Changes
sk: Zmeny

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Old value
sk: Stará hodnota

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
