Trinion change log (1.0.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: History
ta: வரலாறு

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Task
ta: செய்பணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
