Trinion change log (1.0.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
