Trinion change log (1.0.4) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Node type
az: Nod tipi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
