Trinion change log (1.0.4) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
