Trinion change log (1.0.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси
