Trinion change log (1.0.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Date
bn: তারিখ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: History
bn: ইতিহাস

en: All
bn: সমস্ত
