Trinion change log (1.0.4) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Field
ca: Camp

en: Changes
ca: Canvis

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Node type
ca: Tipus de node

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Change date
ca: Canvia la data

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
