Trinion change log (1.0.4) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Quantity
cs: Množství

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Field
cs: Pole

en: Changes
cs: Změny

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Change date
cs: Změnit datum

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
