Trinion change log (1.0.4) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Quantity
da: Mængde

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Field
da: Felt

en: Changes
da: Ændringer

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: History
da: Historik

en: Node type
da: Indholdstype

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Task
da: Opgave

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Old value
da: Gammel værdi

en: New value
da: Ny værdi

en: Offset
da: Forskydning

en: Change date
da: Skift dato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
