Trinion change log (1.0.4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
