Trinion change log (1.0.4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
