Trinion change log (1.0.4) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Quantity
fr: Quantité

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Number
fr: Nombre

en: Field
fr: Champ

en: Changes
fr: Modifications

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: History
fr: Historique

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Node
fr: Nœud

en: All
fr: Tout

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Task
fr: Tâche

en: Sort by
fr: Trier par

en: Proceed
fr: Procéder

en: Apply
fr: Appliquer

en: Old value
fr: Ancienne valeur

en: New value
fr: Nouvelle valeur

en: Offset
fr: Décalage

en: Change date
fr: Changer la date

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »
