Trinion change log (1.0.4) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Field
gl: Campo

en: Changes
gl: Cambios

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Old value
gl: Valor vello

en: New value
gl: Valor novo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Change date
gl: Cambiar data

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
