Trinion change log (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Task
gu: કાર્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
