Trinion change log (1.0.4) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Quantity
he: כמות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
