Trinion change log (1.0.4) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Field
hu: Mező

en: Changes
hu: Változások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Old value
hu: Régi érték

en: New value
hu: Új érték

en: Offset
hu: Eltolás

en: Change date
hu: Dátum változtatása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Page 2
hu: 2. oldal
