Trinion change log (1.0.4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
