Trinion change log (1.0.4) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Quantity
ja: 数量

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Field
ja: フィールド

en: Changes
ja: 変更

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: History
ja: 履歴

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Task
ja: タスク

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Change date
ja: 日付を変更する

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Page 2
ja: 2ページ目
